100 TL’den ucuz en iyi kulak içi kulaklıklar! İhtiyaç duyulan ancak bir türlü karar verilemeyen 100 TL altı sevdiğiniz parçaları dinleyebileceğiniz…

100 TL'den ucuz en iyi kulak içi kulaklıklar!
İhtiyaç duyulan ancak bir türlü karar verilemeyen 100 TL altı sevdiğiniz parçaları dinleyebileceğiniz...
100 TL'den ucuz en iyi kulak içi kulaklıklar! İhtiyaç duyulan ancak bir türlü karar verilemeyen 100 TL altı sevdiğiniz parçaları dinleyebileceğiniz...

Pioneer SE-Cl502T kulak içi kulaklık

Listedeki ilk cihazımız, yüksek ses severlerin beğeneceği Pionerr SE-CI502T kulak içi kulaklık oldu. 20-20.000 Hz frekans aralığı sunan kulaklık, 10 mm ses sürücüsüne ve 100 db duyarlılığa sahip. Üzerinde gelen aramayı yanıtlama-sonlandırma tuşu da yer alıyor ancak ses yüksekliği ayarı ya da parça geçişleri için herhangi bir tuş bulunmuyor.

Lazım olduğu anlarda joker olarak yanımda bulunsun derseniz, bu kulaklığı uygun fiyatıyla değerlendirebilirsiniz.

Fiyatı 60 TL olan Pionerr SE-CI502T kulak içi kulaklığı buradan satın alabilirsiniz.

JBL C100 kulak içi kulaklık

JBL’in kulaklık kalitesini sevenler için uygun fiyatlı bir çözüm olan JBL C100, dolgun bas ve tiz performansıyla listemizin ikinci sırasında yerini aldı. Özellikle yüksek sesli ve baslı müzik dinleyenler, izlediği içerikte arka sesleri duymayı tercih edenler için başarılı bir ürün diyebiliriz.

JBL C100 kulak içi kulaklık, ergonomik kulaklık yapısı ile günlük kullanımlarda size uyum sağlar. Dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Kontrol tuşu ile şarkılarınız arasında geçişler yapabilirsiniz. 3.5 mm jak ile tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.

Fiyatı 69 TL olan JBL C100 kulak içi kulaklığı buradan satın alabilirsiniz.

Philips SHE4305 kulak içi kulaklık

Farklı ürün gruplarındaki başarısını kulaklıklara da yansıtan Philips, 12.2 mm hoparlör sürücüsüne ve güçlü bas sunan SE4305 kulak içi kulaklığı ile listemizin üçüncü sırasında.

Küçük olmasına rağmen oldukça sağlam olan bu kulaklıklarla, güçlü bas performansı için özel olarak tasarlanan hoparlör sürücülerine sahip Philips BASS+ kulaklıklar,  üstün ses yalıtımı ve sabit kullanım rahatlığı sunarak müziğin ritmini en iyi şekilde yakalamanızı sağlıyor.

Fiyatı 98 TL olan Philips SHE4305 kulak içi kulaklığı buradan satın alabilirsiniz.

Sony MDRE9LPB kulak içi kulaklık

13.5 mm kulaklık sürücüsü ile güçlü bas sesi üretmek için neodim mıknatıs bulunan Sony MDRE9LPB kulak içi kulaklık bir başka alternatif olarak karşımızda.

Tip olarak nostaljik kulaklıklara benzeyen bu model, 1.2 metre kablo uzunluğu ve iki çift kulaklık başlığı ile geliyor.

Fiyatı 67 TL olan Sony MDRE9LPB kulak içi kulaklığı buradan satın alabilirsiniz.

KZ ED4 Heavy Bass Hi-Res kulak içi kulaklık

Listemizde fiyat-performans olarak en iddialı ürünlerden olan KZ ED4 Hi-Res kulak içi kulaklık, 9.4 mm sürücü ve 16 ohm empedans özelliklerine sahip.

Metal sürücülere sahip olan KZ ED4, oksidasyon ve sinyal kaybının olumsuz etkilerini minimuma indirmek için bakır alaşımlı kabloya sahiptir. Özellikle bas karakterli seslerde üstün performansa sahip olan KZ ED4, dolaşmayan kablo yapısı ve L tipi 3.5 mm kulaklık jakı ile oldukça konforlu bir kullanım deneyimi sunar.

Fiyatı 98 TL olan KZ ED4 Heavy Bass Hi-Res kulak içi kulaklığı buradan satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*