200 TL altı teknolojik aksesuar ürün önerileri! Hediye dönemi yaklaşırken uygun fiyatlı teknolojik ürün bulmak zorlaşıyor. 200 TL altı teknolojik aksesuar…

200 TL altı teknolojik aksesuar ürün önerileri!
Hediye dönemi yaklaşırken uygun fiyatlı teknolojik ürün bulmak zorlaşıyor. 200 TL altı teknolojik aksesuar...
200 TL altı teknolojik aksesuar ürün önerileri! Hediye dönemi yaklaşırken uygun fiyatlı teknolojik ürün bulmak zorlaşıyor. 200 TL altı teknolojik aksesuar...

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, kablosuz kulaklıktan telefon tutucuya kadar birçok uygun fiyatlı teknolojik aksesuar ürünlerini derledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi True Wireless Earbuds Basic S

Basic S, karışık kablolar olmadan müzik dinlemenizi ve arama yapmanızı sağlar. Kulaklıklar, mobil oyun süreniz boyunca ses gecikmesini etkili bir şekilde azaltan oyun modunu destekler. Kurulum yapıldıktan sonra, kulaklıklar şarj kutusundan çıkarıldığında cihazınıza otomatik olarak bağlanır.

Buradan satın alabilirsiniz.

Spigen Essential 18W Hızlı Şarj Cihazı

Spigen’den F111 modeli olan USB şarj cihazı, maksimum 18W gücünde QuickCharge 3.0 işlevine sahip basit, minimalist ve tek bağlantı noktalı bir şarj cihazıdır. Hızlı şarj QC 3.0 özelliğine sahiptir USB çıkış gücü: 3.6-6V / 2.4A, 6-9V / 2A, 9-12V / 1.5A Minimalist tasarım örneğidir. Android ve iOS cihazlar ile uyumludur.

Buradan satın alabilirsiniz.

Mcdodo Lightning 25 ledli Lighnnig 1.8 metre ve örgülü kablo: Buradan satın alabilirsiniz.

Spigen Essential Apple Lightning Şarj ve Data Kablo (1 Metre) MFI Lisanslı: Buradan satın alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 5: Buradan satın alabilirsiniz.

Polosmart kablosuz hoparlör: Buradan satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*