Bakan Yardımcısı Sayan’dan YouTube açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye’ye temsilcilik atayan YouTube’un örnek…

Bakan Yardımcısı Sayan'dan YouTube açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'ye temsilcilik atayan YouTube'un örnek...
Bakan Yardımcısı Sayan'dan YouTube açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'ye temsilcilik atayan YouTube'un örnek...

Henüz adım atmayan Facebook, Instagram, Twitter, Periscope,TikTok, Pinterest ve LinkedIn verilen süre dolduğunda reklam yasağı ile karşı karşıya kalacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan‘dan açıklama geldi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Siber Güvenlik Zirvesi‘nde konuşan Ömer Fatih Sayan, YouTube’un Türkiye’ye temsilcilik atayacağını resmi olarak duyurduğunu hatırlatarak, “Bu yaklaşımın diğerler sosyal medya şirketlerine de örnek olmasını diliyor ve tıpkı ABD ve Avrupa’da olduğu gibi bulundukları ülkelerin yasalarına uyum göstermelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

USOM bünyesinde AVCI, AZAD, KASIRGA, ATMACA, SINKHOLE ve KULE gibi birçok yerli ve milli çözümü hayata geçirdiklerine dikkat çeken Sayan, yerli güvenlik sistemlerinin 53 binden fazla zafiyet tespiti gerçekleştirdiği duyurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*