Darth Vader rolüne tanıdık bir isim Obi-Wan Kenobi dizisinde Darth Vader karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Hayden Christensen…

Darth Vader rolüne tanıdık bir isim
Obi-Wan Kenobi dizisinde Darth Vader karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Hayden Christensen...
Darth Vader rolüne tanıdık bir isim Obi-Wan Kenobi dizisinde Darth Vader karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Hayden Christensen...

Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy yaptığı açıklamada, Hayden Christensen’ın Disney Plus dizisi Obi-Wan Kenobi’de Darth Vader rolünü yeniden canlandıracağını duyurdu. Bilgi, Stars Wars’ın resmi Twitter hesabından da duyuruldu. Christensen, böylelikle yeni dizide Obi-Wan karakterini canlandıracak olan Ewan McGregor ile yeniden çalışma imkanı yakalayacak. İkili daha önce Episode II – Attack of the Clones ve Episode III – Revenge of the Sith filmlerinde birlikte yer almıştı. 

Konuyla ilgili konuşan Christensen “Anakin Skywalker’ı oynamak inanılmaz bir yolculuktu, Ewan ile tekrar çalışacağım için heyecanlıyım. Geri dönmek iyi hissettiriyor. Tabii Deborah Chow gibi harika bir yönetmenin hepimiz için ne beklediğini görmek ilginç olacak” ifadelerini kullandı. 

Dizi, geçtiğimiz sene Disney’in iki yılda bir düzenlenen hayran kongresi D23’te duyurulmuştu. Revenge of the Sith filmindeki olayların yaklaşık 10 yıl sonrasında geçecek olan yapımda Sith lordu Darth Vader’ı ustası Obi-Wan’dan alıdığı yenilgiyi atlatmaya çalışırken göreceğiz. Çekimlerin ise Mart 2021’de başlaması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*