Elon Musk test yaptı ve sonuçlar onu çok şaşırttı

Dünya şu anda küresel bir krizle boğuşuyor ve Elon Musk, salgın hakkında beklenmeyen açıklamalar yapıyor. Onun bu ve buna benzer açıklamalarına defalarca şahit olduk. Ancak bu defa konuyu çok daha ileri boyutlara taşıdı.

Bill Gates ile neredeyse sürekli tartışan (koronavirüs hakkında) Elon Musk, böyle bir salgının olduğuna inanmıyor. Elbette bunun kendi şahsi düşüncesi olduğunu ve toplumun düşüncesini değiştirmeye çalışmayacağını da söyledi. Fakat her seferinde gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yapmayı da ihmal etmiyor.

ABD’li girişimci, geçtiğimiz günlerde test yaptı. Kendisinde virüs olup olmadığını görmek için yaptığı testler ne yazık ki son derece tuhaf sonuçlar verdi. Elon Musk tarafından söylenenlere göre; iki farklı test yapıldı ve her ikisi de değişik sonuçlar verdi.

Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara göre, 4 farklı test yaptı ve bu testlerin 4’ü de birbirinden farklı sonuçlar aldı. 2 tanesi pozitif çıkarken diğer 2 tanesi negatif sonuç verdi. SpaceX ve Tesla gibi şirketleri kuran Musk, henüz daha da bu virüsün olduğuna inanmıyor.

Bill Gates gibi isimlerle kavga etmesinin ana nedeni de işte bu. Ona göre salgın gerçeği yansıtmıyor. Testlerde ortaya çıkan sonuçlar bile ona göre güvenilir değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir