Galaxy S21 Ultra kamera özellikleri için şaşırtan iddia Sasmsung Galaxy S21 Ultra, kamera özellikleri ile rakiplerinin önüne geçmeye hazırlanıyor. Yeni özelliğe…

Galaxy S21 Ultra kamera özellikleri için şaşırtan iddia
Sasmsung Galaxy S21 Ultra, kamera özellikleri ile rakiplerinin önüne geçmeye hazırlanıyor. Yeni özelliğe...
Galaxy S21 Ultra kamera özellikleri için şaşırtan iddia Sasmsung Galaxy S21 Ultra, kamera özellikleri ile rakiplerinin önüne geçmeye hazırlanıyor. Yeni özelliğe...

S21 ailesi için haberler gelmeye devam ediyor. Yüksek performanslı donanıma sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkması beklenen modelin, kamera konusunda da rakiplerine göre güçlü olacağı belirtiliyor. Çünkü iddiaya göre model, 2 adet “zoom” kamerasına sahip olacak. Bu da modelin yakınlaştırma konusunda üstün yeteneklere sahip olabileceği anlamına geliyor.

Habere konu olan bilgi, modelin satışa çıktığı ülkeye göre Qualcomm Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemciyle sahip olacağı bilgisini paylaşan Roland Quandt tarafından paylaşıldı. Yayınlanan bir görselde de Samsung Galaxy S21 Ultra kamera özellikleri için 2 adet yakınlaştırma kamerası görülüyor.

Bu telefoto kameraların teknik özellikleri de paylaşıldı. Her 2 kameranın aynı anda çalışabileceği belirtiliyor. Kameralardan birinin 3x yakınlaştırma, f/2.4 diyafram açıklığı ve 35 derece görüş alanına sahip olduğu aktarılıyor. Diğer kamera ise 10x yakınlaştırma, f/4.9 diyafram açıklığı ve 10 derece görüş alanı değerlerine sahip. Galaxy S20 Ultra‘da bulunan telefoto kamerada 4x optik yakınlaştırma ve f/3.5 diyafram açıklığı özellikleri bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*