GoPro Hero 9 Black inceleme – Daha iyisi yok! ShiftDelete ailesi olarak özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken GoPro Hero 9 Black inceleme videosuyla…

GoPro Hero 9 Black inceleme - Daha iyisi yok!
ShiftDelete ailesi olarak özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken GoPro Hero 9 Black inceleme videosuyla...
GoPro Hero 9 Black inceleme - Daha iyisi yok! ShiftDelete ailesi olarak özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken GoPro Hero 9 Black inceleme videosuyla...

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, GoPro Hero 9 Black aksiyon kamerasını inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

GoPro Hero 9 Black özellikleri

Hero 8 Black ile kıyasladığımızda yüzde 10 civarında artan boyutları sayesinde 1720 mAh’lık pili bünyesinde barındıran aksiyon kamerasının, yaklaşık yüzde 30 daha uzun bir pil ömrü sunduğu açıklandı. 5K çözünürlükte 30 FPS video kaydı gerçekleştirebilen Hero 9, 20 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebiliyor.

GoPro Hero 9 Black modeline bu linkten sahip olabilirsiniz:

Diğer bir gelişme Hero 8 Black’in sahip olmadığı; çıkarılabilir lens kapağı Bu sayede hasar alması durumunda değiştirmek oldukça kolaylaşırken, Max Lens Mod olarak adlandırılan yeni bir aksesuar kullanılabilir hale geliyor.
Bu sayede 155 derece süper geniş açıya ulaşmak mümkün hale gelirken, ilk kez GoPro Max’te gördüğümüz Max Hypersmooth video sabitleme teknolojisi de desteklenir hale geliyor. Ön tarafta yer alan ekran 1.2 inç büyüklüğünde.

2.27 inç büyüklüğündeki ana ekran ise her zaman olduğu gibi dokunmatik yapıda. GoPro Hero 9 Black’in video çekim yetenekleri şu şekilde;
– 5K / 30 FPS
– 4K / 60 FPS
– 2.7K / 120 FPS
– 1440p / 120 FPS
– 1080p / 120 FPS

HyperSmooth 3.0 ile güçlendirilen Hero 9 Black, 1080p çözünürlükte canlı yayınyapma imkanı sunarken, aynı çözünürlükte webcam olarak kullanılabiliyor. RAW çekim imkanının yanı sıra geceleri HDR time lapse çekimleri yapmak mümkün.
Önceki model ile benzer şekilde USB-C portuna sahip olan GoPro Hero 9 Black özellikleri arasındaki dikkat çekici detaylardan birisi, de TimeWarp 3.0 sayesinde videolara kolayca efekt ekleme imkanı sunması.

GoPro Hero 9 Black hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek üzere

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*