HarmonyOS 2.0 Beta sürümü beş cihaz için yayınlandı Huawei, ABD ambargosundan sonra kendi geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS 2.0 geliştirici beta sürümünü…

HarmonyOS 2.0 Beta sürümü beş cihaz için yayınlandı
Huawei, ABD ambargosundan sonra kendi geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS 2.0 geliştirici beta sürümünü...
HarmonyOS 2.0 Beta sürümü beş cihaz için yayınlandı Huawei, ABD ambargosundan sonra kendi geliştirdiği işletim sistemi HarmonyOS 2.0 geliştirici beta sürümünü...

ABD yasağı sonrası Google ile arası bozulan Huawei, kendi işletim sistemi için kolları sıvamıştı. Uzun bir süredir geliştirme aşamasında olan, hatta HarmonyOS tabanlı akıllı TV modeli de tanıtan şirket, bazı akıllı telefon ve tablet modellerine HarmonyOS beta sürecini başlattı.

Şu an için Huawei P40, P40 Pro, Mate 30, Mate 30 Pro ve MatePad Pro cihazları için yayınlanan beta sürümünün EMUI 11 destekleyen daha fazla cihaza ulaşması bekleniyor.

HarmonyOS 2.0 beta sürümüne buradan kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra kablosuz bağlantı ile beta sürümü indirebilirsiniz. Belirtmekte yarar var, güncelleme başvurusu Çince site üzerinden yapılıyor ve işletim sisteminin İngilizce ya da Türkçe dil desteği bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

Ayrıca HarmonyOS beta kurduktan sonra EMUI sürümünüze geri dönmek isterseniz verilerinizi yedekledikten sonra beta sürümü silip yeniden kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*