KIA, yeni logosunu ve sloganını açıkladı Otomotiv devi KIA yeni logosu ile sloganını resmen açıkladı. Güney Koreli Firma, elektrikli araçlara…

KIA, yeni logosunu ve sloganını açıkladı Otomotiv devi KIA yeni logosu ile sloganını resmen açıkladı. Güney Koreli Firma, elektrikli araçlara...
KIA, yeni logosunu ve sloganını açıkladı Otomotiv devi KIA yeni logosu ile sloganını resmen açıkladı. Güney Koreli Firma, elektrikli araçlara...

Geçtiğimiz yıl, Cenevre Otomobil Fuarı‘nda KIA, bazı noktalarda kabuk değişimine gideceğini göstermişti. Bu bağlamda atılan adımlardan biri de logo ve slogan değişikliği oldu. Şirket; ‘Şaşırtan Güç’ sloganı yerine, ‘İlham Veren Hareket’ sloganını kullanacak.

KIA yeni logosu ise slogan kadar keskin bir değişikliğe uğramadı ancak belli ölçüde değişti. Firmanın önceki logosunda harfler birbirinden ayrı ve daha okunaklı bir yapıdaydı. Yeni logoda ise harfler birbiriyle birleşik ve estetik görünüşe daha fazla önem verilmiş. Aşağıda firmanın yeni logosunu görebilirsiniz.

Henüz yeni logonun hangi araçta kullanılacağı netleşmedi. Ancak Şubat ayında ilk siparişleri alması beklenen KIA K7 Cadenza modelinde, yeni logo ve sloganın görülebileceği düşünülüyor.

Firmanın attığı bu adımların ardında ise, gelecek planlarındaki ‘elektrik araçlara’ yönelim yatıyor. Otomobil sektöründe elektrik çağına geçiş sürecinde KIA, bu dönüşümü marka kimliğine de yansıtıyor.

Porsche ile Mcdodo aksesuarlarının üstünden geçtik!Porsche ile Mcdodo aksesuarlarının üstünden geçtik!

Porsche ile Mcdodo aksesuarlarının üstünden geçtik!

Teknoloji aksesuarı piyasasına yeni giriş yapan Mcdodo tarafından gönderilen ürünlerin kutu açılışını Porsche Taycan bagajında yaptık!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*