Logitech, Mac ve iPad için yeni bir fare duyurdu! Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3 duyurusunu yapan şirket, bu fare ile ”her yerde sorunsuz kullanmayı…

Logitech, Mac ve iPad için yeni bir fare duyurdu!
Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3 duyurusunu yapan şirket, bu fare ile ''her yerde sorunsuz kullanmayı...
Logitech, Mac ve iPad için yeni bir fare duyurdu! Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3 duyurusunu yapan şirket, bu fare ile ''her yerde sorunsuz kullanmayı...

Logitech, Mac için MX Anywhere 3’ü duyurdu. Farelerin düz ve sert yüzeylerde daha iyi çalıştığı bir gerçek. Bunun aksinden yola çıkan Logitech, her yüzeyde hassas bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış faresini ortaya çıkarttı. Yapılan basın açıklamasında ise farenin saniyede 1000 satır arasında kaydırma yapmayı sağlıyor ve modlar arası geçişleri de otomatik yapabiliyor.

Biliyorsunuz daha önce de aynı isimli faresi karşımıza çıkmıştı. Logitech bu fareyi Mac ve iPad için özel olarak geliştirdi. Logitech bu fareninin kullanıcıların, tasarımcılar, geliştiriciler ve günlük kullanımlar için ihtiyaç duydukları her yerde performans, taşınabilirlik ve rahatlık arayan herkes için tasarlandığını söylüyor.

Bu fare önceki modele göre cam gibi zorlu yüzeylerde bile kolaylıkla çalışıyor. Kablosuz formda tasarlanan cihaz 10 metreye kadar bağlı kalabiliyor ve USB-C ile şarj oluyor. Tam şarjla 70 gün çalışan fare, hızlı şarj özelliğine de sahip. Üç ayrı cihaza bağlanabilen ve kolaylıkla aralarında geçiş yapmayı sağlayan bu fare, Mac ve iPad için optimize edilmiş olsa da Windows, ChromeOS ve Linux ile de uyumlu çalışıyor.

Logitech MX Anywhere 3’ün 79.99 dolarlık bir fiyatı olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*