Marvel, yeni yapımların vizyon tarihini duyurdu Gelecek sene izleyiciyle buluşması planlanan Marvel yapımları için vizyon tarihlerine yönelik açıklama…

Marvel, yeni yapımların vizyon tarihini duyurdu
Gelecek sene izleyiciyle buluşması planlanan Marvel yapımları için vizyon tarihlerine yönelik açıklama...
Marvel, yeni yapımların vizyon tarihini duyurdu Gelecek sene izleyiciyle buluşması planlanan Marvel yapımları için vizyon tarihlerine yönelik açıklama...

2009’dan beri her yıl yeni yapımlarla karşımıza çıkan Marvel, Avengers: Endgame ile Infinity Saga’yı sonlandırmıştı. Bir yıl projelerine ara veren şirket Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasını kurgulamaya çekilmişti. Daha önce planlanan dizi çalışmaları için Disney ile anlaştığını duyuran firma, söz konusu yapımların vizyon tarihini paylaştı. 

Polygon’un haberine göre açıklanan listede seyirciyle buluşacak ilk yapım Wandavision olacak. 15 Ocak tarihinde başlayacak ve 6 bölüm sürecek dizide Paul Bettany ve Wanda  Elizabeth Olsen ve Kat Dennings gibi isimler rol alıyor. Bu dizinin ardından 19 Mart‘ta The Falcon and The Winter Soldier seyirciyle buluşacak.  Hawkeye ve Ms. Marvel dizileri için ise net tarih verilmedi. İki yapım da 2021’in sonlarında vizyona girecek. Öte yandan Loki dizisinin de Black Widow gibi Mayıs ayında yayınlanacağı açıklansa da tam bir belli değil. Animasyon dizisi What If’in de yaz aylarında çıkış yapacağı belirtildi.

Film cephesinde ise Black Widow 7 Mayıs, Eternals 5 Kasım, Spider-Man 3‘se 17 Aralık’ta gösterime girecek. Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings ise 9 Temmuz‘da vizyon diyecek.

Tüm bu yayın tarihlerine rağmen virüs salgınının getirdiği olumsuzluklar nedeniyle söz konusu yapımların ileri bir tarihe ertelenme ihtimalinin olduğunu da belirtmekte yarar var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*