Naughty Dog The Last of Us dizisi için anlaştı

Naughty Dog The Last of Us dizisi için anlaştı
Naughty Dog The Last of Us dizisi için anlaştı

2020 yılı sinema sektörü açısından kara bir sene oldu. Bu yıl vizyona girecek hemen hemen tüm filmler 2021 hatta 2022 yılına ertelendi. Ayrıca pek çok filmin çekimi de durduruldu ya da ertelendi. Çünkü 2020’de vizyona girmesi planlanan filmlerin ertelenmesi, hazırlıkları süren pek çok yapımın da ileri tarihlere kaymasına neden oldu.

Film sektöründe sancılı günler yaşanırken, dijital yayın platformları için hazırlanan dizilere olan ilgi ise arttı. Çünkü virüs sürecinde evlerine kapanan halk zaman geçirmek için kendilerini bu dizilere verdiler.

Bu süreçte pek çok dizi izleyiciyle buluştu. Nitekim buluşmaya da devam ediyor. Hatta önümüzdeki süreçte, hali hazırdaki dizilere yenileri de eklenecek. Bu yeni dizilerden birisi de Sony’nin popüler oyun serisi The Last of Us olacak.

PS3 ve PS4’te fırtınalar koparan oyunlarla zihinlere kazınan The Last of Us için HBO ile görüşmeler bir süredir devam ediyordu. Yapılan açıklamada dizinin HBO, Sony Pictures Television, PlayStation Productions, Word Games ve Naughty Dog ortaklığıyla yapılacağı duyuruldu.

Şimdilik dizinin oyuncu kadrosu ya da konusu hakkında bir bilgi yok. Yani direkt olarak oyundaki karakterlerin hikayesi mi anlatılacak, yoksa aynı evrende geçen farklı bir hikayeye mi odaklanılacak şimdilik bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*