OnePlus 9 canlı görüntülendi! İşte özellikleri Merakla beklenen Android amiral gemisi OnePlus 9 görselleri ve özellikleri sızdırıldı. Akıllı telefon…

OnePlus 9 canlı görüntülendi! İşte özellikleri
Merakla beklenen Android amiral gemisi OnePlus 9 görselleri ve özellikleri sızdırıldı. Akıllı telefon...
OnePlus 9 canlı görüntülendi! İşte özellikleri Merakla beklenen Android amiral gemisi OnePlus 9 görselleri ve özellikleri sızdırıldı. Akıllı telefon...

OnePlus 9 serisi henüz resmi olarak onaylanmasa da Mart 2021’de karşımıza çıkacağı benziyor. Telefonun daha önce ilk görselleri paylaşılmış ve bazı özellikleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise canlı olarak görüntülenmiş ve bazı özellikleri netleştirilmiş görülüyor. OnePlus 9 işlemcisi beklendiği  gibi Qualcomm‘un yeni amiral gemisi olacak.

Samsung Galaxy S21 Plus videosu sızdırıldı!

Galaxy s21 Plus modeline ait olduğu düşünülen 4 dakikalık bir video YouTube’da ortaya çıktı. Peki ama video bize nasıl ipuçları veriyor?

OnePlus 9, Qualcomm tarafından yeni tanıtılan Snapdargon 888 işlemcisi 5 nm fabrikasyon sürecinde üretildi. Ekran tarafında ise delikli kamera ve 6,55 inç büyüklüğünde bir ekran karşımıza çıkıyor. Bu ekranın çözünürlüğünün ise 2400 x 1080 piksel Full HD Plus çözünürlükte olduğu ortaya çıkmış durumda.

OnePlus 9 özellikleri arasında depolama tarafında, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile donatıldığını görüyoruz. Amiral gemisinin Android 11 tabanlı Oxygen OS ile geleceği ise bu sızıntıyla birlikte doğrulanmış oldu.

OnePlus 9 kamerası için test cihazına özel bir yazılım yüklendiği için bu özellikleri tam olarak saptanamadı. Buna karşın Ultrashot ibaresi ile OnePlus 9 kamerası  yeni bir mobil fotoğrafçılık  deneyimi sunacağa benziyor.

Bu ilginç üçlü kamera kurulumu, 48 Megapiksel ve 16 Megapiksel çözünürlükte karşımıza çıkması bekleniyor. Diğer kameralara göre daha küçük yapıda olan üçüncü kameranın işlevi ve çözünürlüğü ise ortaya çıkmış değil.

PhoneArena tarafından görüntülenen cihaz , bir kullanıcının tarafından gönderilmiş. Bu test cihazının arka tarafında OnePlus logosundan farklı bir logo dikkati çekiyor. Ancak OnePlus’un test cihazlarında garip logolar kullanması ilk defa rastlanılan bir durum değil.

OnePlus 9 serisi ile karşımıza yine Android dünyasının en güçlü cihazlarının çıkması bekleniyor. Her ne kadar resmi bir kaynaktan doğrulanmsada OnePlus’un Türkiye’ye bu seri ile girmesi muhtemel. Peki siz OnePlus 9 için neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*