OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı OnePlus 9 prototipi, bir kullanıcı tarafından eBay üzerinde satışa konuldu. Telefonun görüntüleri ve…

OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı
OnePlus 9 prototipi, bir kullanıcı tarafından eBay üzerinde satışa konuldu. Telefonun görüntüleri ve...
OnePlus 9 prototipi kara borsaya düştü: İşte fiyatı OnePlus 9 prototipi, bir kullanıcı tarafından eBay üzerinde satışa konuldu. Telefonun görüntüleri ve...

OnePlus 9’u eBay üzerinden 3.000 dolara satmak isteyen bir kişi, en azından kargo ücretini kendisi karşılıyor. Ancak ilanı açan kişinin farkında olmadığı durum, telefonun kimlik numarasının görünüyor olması. OnePlus, istediği taktirde telefonun kimlik numarası üzerinden cihazın en son hangi şirket çalışanına teslim edildiğine ulaşabilir. Tabi ilanı açan kişinin telefonu çalmış olma ihtimali de bulunuyor.

eBay üzerinde satılan OnePlus 9 prototipi, çok geçmeden satıştan kaldırıldı. Pek çok telefon daha önce sızıntı yaşasa da bu tarz bir sızıntıyla her zaman karşılaşılmıyor. T-Mobile logosu ile gelen telefonun Amerika’da satışa sunulması, OnePlus 9’un T-Mobile versiyonun olduğuna işaret ediyor. Firmanın, böyle bir sızıntı karşısında alacağı aksiyon ise bilinmiyor.

8 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelen telefon, kutudan Android 11 ile çıkıyor. Snapdragon 888 işlemcisinden gücünü alacak olan OnePlus 9, arka tarafta iki adet kameraya ve bir adet sensöre sahip. Ana kameranın ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.