realme yeni ürünlerinin tanıtımı için tarih verdi! Şirket yeni giyilebilir teknoloji ürünlerinin tanıtımı için sosyal medya ağı Twitter üzerinden tarih…

realme yeni ürünlerinin tanıtımı için tarih verdi!
Şirket yeni giyilebilir teknoloji ürünlerinin tanıtımı için sosyal medya ağı Twitter üzerinden tarih...
realme yeni ürünlerinin tanıtımı için tarih verdi! Şirket yeni giyilebilir teknoloji ürünlerinin tanıtımı için sosyal medya ağı Twitter üzerinden tarih...

realme, 23 Aralık’ta Hindistan’da bir lansman etkinliği olduğunu duyurdu. Lansman, realme Buds Air Pro Master Edition gerçek kablosuz kulaklıkları ve realme Watch S Pro akıllı saati için düzenlenmesi planlanıyor.

I had promised you guys that #realme will be much more than a smartphone brand for you. It will be an integral part of your Tech-Lifestyle & here I am presenting to you our latest offerings – #MeetTheProTrendsetters #realmeWatchSseries.

Launching on 23rd Dec, 12:30PM IST. pic.twitter.com/gpgojnPjjm

— Madhav Sheth (@MadhavSheth1) December 13, 2020

realme Buds Air Pro Master Edition Sürümü

realme, ürünlerinin bir Master versiyonunu çıkarma eğilimindedir. realme X Master Edition, realme X2 Pro Master Edition ve realme X50 5G Master Edition gibi telefonlarla sınırlı olsa da realme Buds Air Pro Master Edition için aynı şeyler söylenemeyebilir.

Bu ve standart versiyon arasındaki temel fark renk olacak. Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi realme Buds Air Pro Master Edition parlak bir yüzeyle, gümüş renkte gelecek.

realme Watch S Pro 

realme Watch S, Avrupa’da geçtiğimiz ay tanıtıldı ve şimdi, bir üst modeli kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Realme Watch S Pro, 1.39 inçlik daha büyük bir ekran ile gelebilir ve standart modelin LCD panelini daha yüksek 454 x 454 çözünürlüğe sahip bir AMOLED ekran ile değiştirerek piyasaya sürülecek.

Ekran, alüminyum kasaya sahip realme Watch S‘in aksine paslanmaz çelik bir kasaya yerleştirilmiştir. Ayrıca sağ tarafta iki düğme bulunmaktadır. Şaşırtıcı bir şekilde, akıllı saatin Pro versiyonu standart versiyondan 1 mod daha az olan 15 spor modunu destekliyor. Ancak realme Watch S‘de bulunmayan bir özellik olan GPS‘in realme Watch S Pro versiyonunda olması muhtemel.

Saatin diğer özelliklerinden bahsedecek olursak; kan oksijen değeri ölçümü, kalp atış hızı izleme ve 14 günlük pil ömrü ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tanıtım görselleri, realme Watch S Pro’nun kahverengi deri kayışla satışa sunulacağını gösteriyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*