Samsung 2020’nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı! Samsung Galaxy Store 2020’nin en iyi mobil uygulaması belli oldu. Farklı kategorilerde ödül alan mobil…

Samsung 2020'nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı!
Samsung Galaxy Store 2020'nin en iyi mobil uygulaması belli oldu. Farklı kategorilerde ödül alan mobil...
Samsung 2020'nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı! Samsung Galaxy Store 2020'nin en iyi mobil uygulaması belli oldu. Farklı kategorilerde ödül alan mobil...

Samsung, 2020’nin En İyi Galaxy Store Ödülleri kazananları arasına bu yıl yaşadığı sorunlar ile oyun gündeminden düşmeyen Fortnite’ı ekledi. Yılın oyunu ödülünü alan Fortnite‘ın ardından, en iyi oyun grafikleri tarafında Microsoft imzalı Forza Street geliyor. Çok yoğun geçen bir yılın ardından, bu yılı bitirmeye bir aydan kısa bir süre kalmışken, mobil taraftaki en iyiler de belli olmaya başlamıştı.

Samsung da Galaxy Store Ödülleri için kolları sıvadı; yılın en iyi uygulamaları, oyunları, temaları ve saat arayüzlerine yer veriliyor. Güney Kore merkezli teknoloji firması da bu yıl yeni bir ödül kategorisi tanıttı: Bixby Capsules. Samsung bu kapsamda 2020’nin en iyi mobil uygulaması da belli oluyor. Ödül şovunda 14 farklı ülkeden 22 kazanan açıkladı.

Samsung imzalı olan NBA Top Shot, en iyi uygulama olarak değerlendirildi. Dapper Lab tarafından geliştirilen oyun, basketbol tutkunlarını hedefine alıyor. Sağlık tarafında ise BetterHelp en iyi uygulama ünvanına kavuştu. Yeni getirdiği Bixby Capsules kategorisinin kazanını ise Spotify oluyor. Aynı kategorinin geliştirici tarafının kazanını ise Big Sky Weather oluyor.

En iyi simülasyon oyunu seçilen State of Survival‘ı en iyi aksiyon oyunu olarak Garena Free Fire takip ediyor. Günlük oyun ödülü ise Uno!‘ya gidiyor. En iyi bağımsız oyun kategorisinde Clawee, yılın en iyi RPG oyunu LEGO Legancy: Heroes Unboxed olurken, WGT Gold en iyi Arcade oyunu oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*