Samsung Galaxy Buds Pro’nun fiyatı sızdı Samsung Galaxy Buds Pro’nun fiyatı ortaya çıktı. Sızdırılan bilgiye göre, cihaz, rakibi AirPods Pro …

Samsung Galaxy Buds Pro'nun fiyatı sızdı
Samsung Galaxy Buds Pro'nun fiyatı ortaya çıktı. Sızdırılan bilgiye göre, cihaz, rakibi AirPods Pro ...
Samsung Galaxy Buds Pro'nun fiyatı sızdı Samsung Galaxy Buds Pro'nun fiyatı ortaya çıktı. Sızdırılan bilgiye göre, cihaz, rakibi AirPods Pro ...

Twitter’da henüz tanıtılmamış ürünler hakkında sızdırdığı bilgilerle dikkat çeken ‘WalkingCat’ isimli hesap, Galaxy Buds Pro’nun fiyatını da içeren görseller paylaştı. Bu paylaşıma göre Galaxy Buds Pro’nun fiyatı 199 dolar olacak. Bu fiyat baz alındığında cihaz, rakibi Apple AirPods Pro’dan 50 dolar daha ucuz şekilde karşımıza çıkacak.

pic.twitter.com/m8lDoDqhCZ

— WalkingCat (@_h0x0d_) December 23, 2020

Samsung Galaxy Buds Pro fiyatı ile birlikte özellikleri hakkında da bazı detaylar ortaya çıktı. Kulaklığın en dikkat çeken özelliği aktif gürültü engelleme (ANC) olacak. Cihazdaki aktif gürültü engelleme özelliğinin seviyesi de kullanıcı tarafından özelleştirilebilecek.

Galaxy Buds Pro’nun pil ömrü de ortaya çıkan bilgiler arasında yer aldı. Cihaz; şarj kutusundan bağımsız 8 saat, kutuyla birlikte 28 saate kadar medya oynatma süresi sunuyor. Kulaklığın konuşma süresi ise; kutusundan ayrı 4.5 saat, kutusuyla 15 saate kadara varıyor.

Kulaklığın dikkat çeken bir diğer özelliği de IPX7 standardında suya dayanıklılık oluyor. Galaxy Buds Pro; 1 metre derinliğindeki suda, 30 dakikaya kadar kalabiliyor.

350 TL altı en iyi bluetooth kulaklıklar

İşte kablo bağımlılığından kurtulmak isteyen müzik severlerin alabileceği 350 TL en iyi bluetooth kulaklıklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*