Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir! Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir. Samsung Galaxy Note serisi iş dünyasındaki birçok insan…

Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir!
Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir. Samsung Galaxy Note serisi iş dünyasındaki birçok insan...
Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir! Samsung, Galaxy Note serisinin fişini çekebilir. Samsung Galaxy Note serisi iş dünyasındaki birçok insan...

Samsung Galaxy Note 20‘nin Samsung’un son Note serisi telefonu olduğuna dair söylentiler dolanıyordu. Bu söylemleri, Galaxy S serisi Note serisine yaklaştıkça duymaya devam edeceğiz. Galaxy Note serisinin sonunun geleceği, Samsung’un mobil başkanı TM Roh tarafından bir blog yazısında üstü kapalı bir şekilde aktarıldı. Blog yazısında Roh, Samsung’un 2021 yılının ürün yol haritasından muğlak bir şekilde bahsediyordu. Roh, S Pen desteğinin gelecek yıl daha fazla cihaza geleceğini belirtti. Ayrıca gelecek yıl Samsung katlanabilir cihazların daha fazla bir yelpazeye sahip olacağını da ekledi. Roh, Samsung’un gelecek yıl Ultra Geniş-Bant ile daha fazlasını yapacağını blog yazısında belirtti.

Apple‘ın bu sonbaharda bazı cihazlarına bu teknolojiyi eklediğini düşünürsek, Samsung böyle bir girişimde bulunabilir. Normalde S Pen, Galaxy Note ailesine özgü bir ekipmandı ve bunu daha fazla cihaza getirmek, dolaylı da olsa Galaxy Note serisinin sonunu getirebilir. Samsung, S Pen‘i ayrı olarak tüm cihazlarına uyumlu bir şekilde satmaya başlayabilir. Roh, Ocak ayında daha fazla detayın geleceğini de belirtti. Ayrıca Roh, Galaxy S21‘in gelecek yılın Ocak ayında duyurulacağını da doğruladı.

Peki siz Galaxy Note serisini nasıl buluyorsunuz ? S Pen’in diğer cihazlar ile uyumlu olması sizin için ne kadar önemli ? Düşüncelerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*