Samsung Galaxy S21 Plus videosu sızdırıldı! Galaxy s21 Plus modeline ait olduğu düşünülen 4 dakikalık bir video YouTube’da ortaya çıktı. Peki ama…

Samsung Galaxy S21 Plus videosu sızdırıldı!
Galaxy s21 Plus modeline ait olduğu düşünülen 4 dakikalık bir video YouTube'da ortaya çıktı. Peki ama...
Samsung Galaxy S21 Plus videosu sızdırıldı! Galaxy s21 Plus modeline ait olduğu düşünülen 4 dakikalık bir video YouTube'da ortaya çıktı. Peki ama...

Bu Galaxy S21 Plus videosu ne kadar gerçek tartışmalı olsa da görüntülerde cihazın model numarasında  SM – G996U kodu dikkat çekiyor. Videoda yapılan Geekbench 5 testinde karşımıza çıkan bu model numarası Samsung Galaxy S21 Plus modeline ait.

Galaxy S21 serisi için tanıtım videosu sızdırıldı!

Unpacked 2021 öncesi, Galaxy S21 serisi tanıtım videosu sızdırıldı. Galaxy S21 tasarımı için ise süpriz bir detay ortaya çıktı.

Viadeoyu çeken ve  Random Stuff 2 adlı bir kanala yükleyen kullanıcı ise, paylaşımında telefondan Galaxy S21 olarak bahsediyor. Bu her ne kadar şüpheli bir durum olsa da, muhtemelen üretim sürecinde çalışan bir Samsung çalışanı, tasarımsal olarak birbirine benzeyen modelleri ayıramamış da olabilir.

Kayıtın 3 Aralık’ta alındığı ve Florida Dannia Beach’te çekildiği anlaşılıyor. Bir tür test cihazı olduğu anlaşılan telefonun, tanınmaması için üzerinde yer alan etiketlerin de kapatıldığı görülüyor. Samsung muhtemelen sızıntıları önlemek adına test cihazlarını bu şekilde kimliklendirmiş olabilir.

Random Stuff 2 tarafından Geekbench 5.2.5 testi yapılan Samsung Galaxy S21 Plus, bu testten daha önce ortaya çıkan sonuçların biraz üzerinde bir skor elde ediyor. Buna göre tek çekirdek tarafında 1115 puan ile karşımıza çıkan model, çoklu çekirdek performansında ise 3326 skoruna ulaşıyor.

Videoyu telif haklarından dolayı haberde paylaşamıyoruz. Ancak buradan izleyip kendi kararınızı verebilirsiniz. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Galaxy S21 videosu sizce gerçek olabilir mi? Galaxy S21 serisi beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*