Sevilen bilgisayar oyunu mobil platformlara geliyor! The Game Awards’da Square Enix, aksiyon-macera bilgisayar oyunu Just Cause için müjdeyi verdi. Sevilen…

Sevilen bilgisayar oyunu mobil platformlara geliyor!
The Game Awards'da Square Enix, aksiyon-macera bilgisayar oyunu Just Cause için müjdeyi verdi. Sevilen...
Sevilen bilgisayar oyunu mobil platformlara geliyor! The Game Awards'da Square Enix, aksiyon-macera bilgisayar oyunu Just Cause için müjdeyi verdi. Sevilen...

Just Cause evreninde özel olarak mobil platformlar için tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir aksiyon-nişancı oyunu olan Just Cause: Mobile 2021 yılında hem Android hem de iOS uyumlu cihazlar için piyasaya sürecek.

Şirket, “Oyun, aksiyon dolu tek oyunculu ve çok oyunculu deneyimleri de beraberinde getirecek. Hareket halindeyken bir kavga, kayma ve atış deneyimi sunacak ve hepsi de heyecan verici oyunla sunulacak” açıklamasını yaptı.

Tek başınıza oyun sırasında düşmanların üstesinden gelmenize yardımcı olacak donanım ve yükseltmeler almak için çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla takım kurabilir; rekabetçi, çok oyunculu ve ortak görevleri tamamlayabileceksiniz. Sıralamalarda yükseleceğiniz, favori Just Cause karakterleriyle ittifaklar kuracağınız ve düşman organizasyonu Darkwater’a karşı yoğun görevler üstleneceğiniz yepyeni bir tek oyunculu hikaye kampanyasını deneyimlemeden önce kendi karakterinizi oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyacak.

Just Cause: Mobile’da dört farklı oyun modu olacak!

Just Cause evreninde geçen yepyeni bir aksiyon dolu hikayeyi deneyimleyebileceksiniz. Ajansın gizli programı Firebrand’ın bir üyesi olarak, büyük açık dünyadaki yerleri keşfedip ve Darkwater güçlerini ele geçirip ve geçmiş Just Cause yinelemelerinden tanınmış karakterlerle ittifaklar kurabileceksiniz.

Hızlı tempolu Just Cause çok oyunculu olarak çevrimiçi yarışabilirsiniz. 10 oyuncudan oluşan üç takım, patlayıcı silah ve araç cephaneliğini kullanırken genişleyen bir haritada savaşırken; üsleri güvenceye almak ve puan kazanmak için savaşır. Oyuncular ayrıca büyük ödüller kazanmak için takım arkadaşlarıyla klanlar oluşturabilirler.

Oyuncuların düşman dalgalarını alt edeceği zorlu görevleri tamamlamak için 4 oyunculu bir kadroda takım oluşturabileceksiniz. En iyi teçhizatı seçip ve ağır tanklar ve zırhlı mekanizmalar gibi zorlu düşmanlarda yolları patlatabilirsiniz.

Mücadele modu; yıkıma neden olmaktan en iyi tur süresini elde etmeye kadar değişen üç farklı zorlukta yüksek puanlar elde etmeyi sağlayacak. Destruction, Wingsuit ve Race görevlerini tamamlayarak temsilciniz için ekstra ödüller kazanacaksınız. 

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*