Spotify çöktü mü? İşte detaylar Avrupa bölgesinde yaşayan kullanıcılar Spotify uygulamasına erişemediklerini belirtti. Bir süredir kullanılamayan…

Spotify çöktü mü? İşte detaylar
Avrupa bölgesinde yaşayan kullanıcılar Spotify uygulamasına erişemediklerini belirtti. Bir süredir kullanılamayan...
Spotify çöktü mü? İşte detaylar Avrupa bölgesinde yaşayan kullanıcılar Spotify uygulamasına erişemediklerini belirtti. Bir süredir kullanılamayan...

Bir süredir erişim sorunlarıyla gündeme gelen platform, Kasım ve Ağustos aylarında çökmüştü. Kasım ayındaki sorunu uzun süre çözemeyen şirket, tekrar erişim sıkıntısıyla gündeme geldi.

Spotify Status hesabından paylaşım yapan firma, ” Şu an bazı sorunların farkındayız ve kontrol ediyoruz. Sizi haberdar edeceğiz. ” ifadelerini kullandı. Yapılan açıklama sonrasında bazı analistler siber saldırı olma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

DownDetector kullanıcılarının raporlarına göre Avrupa bölgesinde uygulamaya erişim sorunu yaşanıyor. Hesaplarından çıkış yapan kullanıcılar, tekrar giriş yapamadıklarını söyledi. Hesabı açık olan kişilerse müzik dinleyemiyor.

Asya bölgesindeki kullanıcılar uygulamaya sorunsuz bir şekilde eriştiklerini söyledi. Şirket sorunların çözüldüğünü açıklasa da bazı kullanıcılar halen uygulamaya erişemediklerinin altını çizdi.

We’re aware of some issues right now and are checking them out! We’ll keep you posted.

— Spotify Status (@SpotifyStatus) December 16, 2020

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*