The Walking Dead filminin çekim tarihi açıklandı The Walking Dead serisinin filmi hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de başrol Andrew Lincoln…

The Walking Dead filminin çekim tarihi açıklandı
The Walking Dead serisinin filmi hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de başrol Andrew Lincoln...
The Walking Dead filminin çekim tarihi açıklandı The Walking Dead serisinin filmi hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de başrol Andrew Lincoln...

2010’dan beri hayatımızda olan, bunun yanında oyunu ve spin off yapımları da çıkan The Walking Dead, 11. sezonuyla birlikte bizlere veda edecek. Ancak dizinin bitmesi evrenin yok olacağı anlamına gelmiyor. Dizinin ana karakteri olan Rick Grimes’e odaklanacak bir sinema filminin çekileceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

İlk açıklamaları yapan dizinin senaristi senarist Scott M. Gimple da, dizinin bir bölümünü yapmanın 8 günlerini aldığından ancak filmin bambaşka olduğundan ve muhteşem olacağından bahsetmişti.

Tüm bu detaylara rağmen filmin çekimlerine ne zaman başlanılacağı ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Screenrant’in haberine göreyse dizinin başrolü Andrew Lincoln, eğer her şey yolunda giderse çekimlere 2021’in bahar aylarında başlamanın mümkün olduğunu belirtti. Gecikmenin sebebi tahmin edilebileceği üzere koronavirüs salgını.

Dizinin final sezonu için konuşan yönetici yapımcı David Alpert, “Büyük bir hızla ilerlemeye çalışıyoruz ancak  şu anda çekim yapamayız, bu yüzden bizi geride tutan en büyük şey bu” diyerek ellerinin bağlı olduğunu ifade etmişti. 

Öte yandan The Walking Dead filminin nerede çekileceği ilgili bir bilgi olmamasına rağmen Gimple, üçleme bir film serisi yapmak istediklerini ifade etti. Ancak bunun ne kadar yapılabilir olacağı ve sinemada istenilen başarıyı elde edip etmeyeceği konusu meçhul.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*