Xiaomi Mi 11 tanıtım tarihi için ilginç iddia! Mi fanlarının merakla beklediği yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 11, özellikleri henüz detaylanmasa beklenenden…

Xiaomi Mi 11 tanıtım tarihi için ilginç iddia!
Mi fanlarının merakla beklediği yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 11, özellikleri henüz detaylanmasa beklenenden...
Xiaomi Mi 11 tanıtım tarihi için ilginç iddia! Mi fanlarının merakla beklediği yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 11, özellikleri henüz detaylanmasa beklenenden...

Xiaomi Nijerya, Twitter hesabından yapılan paylaşım, birçok Mi hayranını sevindirecek türden. Snapdragon 888 kullanan ilk akıllı telefon modellerinden olması beklenen Mi 11 için gelecek haftayı işaret eden bir paylaşım yapıldı. Mi 11 serisinin diğer üyesi olması beklenen Mi 11 Pro’nun da bu tarihte karşımıza çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu.

Dev kamerası ile Xiaomi Mi 11 canlı canlı görüldü!

Xiaomi Mi 11 akıllı telefonunu hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Dev kamerası ile Xiaomi Mi 11 canlı canlı görüldü!

Bu paylaşıma göre, Xiaomi Mi 11 üç gün sonra yani 16 Aralık Çarşamba günü karşımıza çıkabilir. Paylaşımda modeli belli olmayan siyah bir telefon silüeti görünse de: “Güçlü bir şey geliyor, T zamanı geldi Mi hayranları” şeklinde yapılan paylaşım ve görselde yer alan son üç gün ibaresi amiral gemisinin yakında tanıtılacağı şeklinde yorumlandı.

Bu paylaşımın neden Nijerya hesabı üzerinden yapıldığı ise merak konusu. Tahminler Afrika pazarında güçlenmek isteyen Xiaomi’nin farklı bir pazarlama stratejisi ile karşımıza çıktığı yönünde.

Xiaomi Mi 11 özellikleri henüz netleşmiş değil. Ancak şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED bir ekranla karşımıza çıkacak. Bu ekranın 6 inçten daha büyük olması bekleniyor.

İşlemci tarafında Snapdragon 888 ile geleceği kesinleşen Mi 11, 8GB LPDDR5 RAM ve 128 GB depolama seçeneği ile karşımıza çıkabilir. Kamera tarafında ise 108 Megapiksel ana kamera ve 13 Megapiksel ultra geniş açılı kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor.

Ön kamera tarafında ise 20 Megapiksel çözünürlük iddia edilen özellikler arasında. Sizce iddia edilen Xiaomi Mi 11 serisi tanıtım tarihi gerçek olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*