Yazar Rabia Kazan: “Trump yarın olacak seçimlerde tarih olacak!”

2016 yılında Trump’ın yahudi avukatı Micheal Cohen tarafından kurulan secim ekibine once danışman sonrasında direktör olarak göreve getirilen Rabia Kazan; Birleşmiş Milletlerde görev yapmış, İran Rejimine ve başörtüsüne karşı bir kadın hakları savunucusu olarak, ABD basınında sıkça yer alıyordu. 2016 Nisan ayında, NDC koalisyonun basin tanıtım toplantısında Donald Trump’ın yanındaki iki önemli kadından birisi oydu. CNN, Beyaz Saray muhabiri Jeremy Dimond’a verdiği demeçte Trump’ı Orta Doğu’nun umudu ve Radikal İslamın karşısındaki en güçlü lider olarak gördüğünü söylemişti.

Kazan; Trump ABD başkanlık seçimini kazandıktan sonra 4 yıl aktif olarak sayısız mitingde Orta Doğu kadın kimliği ile Trump’ın 2020 seçimleri için oy istemeye, tutkulu bir biçimde devam etti.

4 YIL SONRA TRUMP’IN SADAKATSiZLER KERVANINA ODA KATILDI

Kazan, demokrat kesimin en unlu gazetesi olan Washington Post’ta Başkan Donald Trump’ı, Tarikat Lideri olarak tanımlamışlardı.

TRUMP KAMPANYASINDAKİ YOLSUZLUKLAR

Trump’ın seçim kampanyasındaki danışmanların, illegal para toplandığını ve yabancı ülkeler adına illegal lobi faaliyetlerinde bulunduklarını dile getiren Kazan, FBI da 4 saatlik suren bir görüşme de yaptı. “Natinol Diversty Coalition”in kurucusu ve Trump’un avukatı Micheal Cohen de, Trump Başkan seçildikten sonra FBI’ya Trump aleyhine ifade vermiş ve Trump aleyhine “Disloyal” (Sadakatsiz) adlı kitap çıkarmışlardı. Gene bu koalisyon yönetimindeki Rabia Kazan ve NDC basın tanıtımında yanında yer alan arkadaşı Beyaz Saray eski iletişim direktörü, siyahi Omarasa Maningfult , Trump aleyhine ifade vermiş ve gizli ses kayıtlarını medyada ifşa etmişlerdi. Omarasa Maningfult, Micheal Cohen’in ardından Rabia Kazan da, Trump’a sadakatsizler grubunda yer alıyordu.

Simdi ise ABD seçimlerine bir kaç gün kala Rabia Kazan yine bomba gibi açıklamalar yaptı.

Kazan; Donald Trump‘ın seçimleri kesinlikle kaybedeceğini iddia etti.

“3 Kasım’da Trump tarih olacak, çünkü bu kez Rusya seçime müdahil olamayacak” dedi.

RUSYA YARDIM EDEMEYECEK TRUMP KAYBEDECEK

Rabia Kazan, 2016 ABD seçimlerinde, Rusya’nın parmağı olduğunu iddia ederek, kendinden çok emin bir şekilde Trump’ın 2020 seçimlerinin kesin mağlubu olacağını söyledi.

Rabia Kazan söyle devam etti: “2016 yılında Donald Trump’a oy veren kararsız ABD seçmeni, Trump’ın istihdam ve sanayileşme sözlerini tutmadığını gördü. Trump’ın politikaları sadece ABD zenginlerine yönelik fayda sağladı. İşsizlere yapılan maddi yardımların yetersizliği, ülkeyi saran gelecek kaygısı korkutucu boyutta.

Corona salgını surecinde ABD halkı, Trump’a olan güvenini tamamen yitirdi. Irkçılık ise Trump başkanlığı sürecinde korkunç boyutlara tırmandı. Siyahi Amerikalılar Trump’a öfkeli ve bu kez oy vermeye gidecekler. Amerikan halkı gözünü açtı.”

Kazan; “Trump’ı Orta Doğudaki Isis ve Radical İslama karşı sert politikası nedeniyle desteklemiştim. Fakat Trump Iktidari yolsuzluklarla dolu bir tarikata dönüştü. Fakat Amerikan halkı, Trump’a ikinci 4 yıl vermeyecek. Yarın Trump tarih olacak.” dedi.

Kaynak: superkulup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir