Yeni Nubia Red Magic için ilk sızıntı! İşte tasarımı Eb güçlü oyun telefonlarından Nubia Red Magic serisnin yeni üyesi için ilk sızıntı karşımıza çıktı. …

Yeni Nubia Red Magic için ilk sızıntı! İşte tasarımı
Eb güçlü oyun telefonlarından Nubia Red Magic serisnin yeni üyesi için ilk sızıntı karşımıza çıktı. ...
Yeni Nubia Red Magic için ilk sızıntı! İşte tasarımı Eb güçlü oyun telefonlarından Nubia Red Magic serisnin yeni üyesi için ilk sızıntı karşımıza çıktı. ...

AnTuTu resmi Weibo hesabında paylaşılan kısa videoya bakılırsa, yeni oyun telefonu tasarım anlamında etkileyici bir görünüme sahip olacak. Son olarak tanıtılan Oppo Reno 5 serisinde kullanılan elektrokromik özellikli cam arka panel, bu modelde de kullanılacak. Daha önce Vivo tarafından da kullanılan bu teknoloji sayesinde, ışık koşullarına göre telefonun farklı renklere bürünmesi sağlanıyor.

OPPO Reno5 5G ve Pro 5G modelleri tanıtıldı

Fiyat/performans odaklı olan OPPO, özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken OPPO Reno5 5G ve Pro 5G modellerini tanıttı.

Ancak yeni Nubia Red Magic için renk değişimi yerine transparan bir yapı karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Her ne kadar aynı teknolojiyi kullanmasa da, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition modelinde de transparan bir arka kapak tasarımı ile karşı karşıya kalmıştık. Yine Red Magic 5G modelinde de özel bir transparan arka kapaklı versiyon karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni elektrokromik cam teknolojisiyle birlikte hem renk geçişli hem de transparan bir tasarım yapısı karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Videoya bakılırsa, Nubia Red Magic modelinde transparan moduna geçmek için bir düğmeye basılması gerekiyor gibi görünüyor. Yine ortaya çıkan bu geçişli arka kısım, Red Magic serisinden hatırladığımız altıgen yapılı kısmın görünür hale gelmesini sağlıyor.

AnTuTu Weibo hesabında yapılan video açıklamasında ise:

“Red Devils (Red Magic) oyun telefonunun yeni teknolojisi ortaya çıktı ve arka kabuk şeffaf ve renkli arasında gidip gelebilecek gibi görünüyor. Seri üretim için sabırsızlanıyor musunuz? ” şeklinde bir ifadeyle, yeni oyun telefonu için önemli bir sızıntı paylaşılmış oldu. Bu arada manşette kullandığımız görselin Nubia Red Magic 5G Transparent Edition‘a ait olduğunu belirtelim.

Her çıktığı dönemde AnTuTu’nun amiral gemisi akıllı telefon listesinde zirveyi hareketlendiren modelin nasıl özelliklere sahip olacağı ise merak konusu. Peki siz ne düşünüyorsunuz, 2021’de ortaya çıkacak Nubia Red Magic nasıl özelliklerle karşımıza çıkacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*